AbiWord 2.3.x - en to nl translation catalogue (1459 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
nl:  - Gereserveerd. 
     U kunt deze naam niet gebruiken. Kies een andere

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
nl:  Automatisch verversen

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
nl: % van normale grootte

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
nl: %s nog niet geimplementeerd.
    
    Als u een programmeur bent, aarzel dan niet om code toe te voegen in %s, regel %d
    en vervolgens patches te mailen naar:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Zo niet, dan vragen wij u om uw geduld.

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
nl: &1 Geen

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
nl: &Over %s

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: &Accept revision
nl: Revisie &accepteren

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
nl: &Toevoegen

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
nl: &Aanpassen naar:

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
nl: &Uitlijnen

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
nl: &Alle

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
nl: &Toepassen

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
nl: &Op:

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
nl: &Automatische spellingcontrole

note: MENU_LABEL_TABLE_AUTOFIT
en: &Autofit Table
nl: Tabel &AutoAanpassen

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
nl: Schema &automatisch opslaan

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
nl: &Beschikbare formaten:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
nl: &Voor:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
nl: &Vet

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
nl: &Onder:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
nl: &Eindemarkering

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
nl: &Cel

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
nl: &Cellen

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
nl: &Centreren

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
nl: &Veranderen

note: MENU_LABEL_INSERT_CLIPART
en: &Clip Art
nl: &Clip-art

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
nl: Sl&uiten

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
nl: &Kolom

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
nl: Kolom&einde

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
nl: &Kolommen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
nl: Documenten &vergelijken

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
nl: &Kopiëren

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
nl: Stijlen &maken en wijzigen

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
nl: Huidige v&oorkeurenschema

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE
en: &Delete
nl: &Verwijderen

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
nl: &Hyperlink verwijderen

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
nl: &Woordenboek...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
nl: &Richtingswijzer

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
nl: &Documentgeschiedenis

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
nl: &Documenten

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
nl: &Niet afbreken

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit MENU_LABEL_EDIT
en: &Edit
nl: Be&werken

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
nl: &Hyperlink wijzigen

note: DLG_Options_Label_SmartQuotesEnable
en: &Enable smart quotes
nl: &Slimme aanhalingstekens inschakelen

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
nl: &Eindnoot

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
nl: &Even pagina

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
nl: &Veld

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
nl: &Velden

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
nl: &Velden:

note: MENU_LABEL_FILE
en: &File
nl: &Bestand

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
nl: &Bestandsachtervoegsel:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
nl: &Zoeken

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
nl: &Volgende zoeken

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
nl: &Lettertype

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
nl: &Voettekst:

note: MENU_LABEL_TABLE_FORMAT
en: &Format Table
nl: Tabel opma&ken

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
nl: &Ga naar

note: DLG_FormatTOC_HasHeading
en: &Has Heading
nl: &Heeft koptekst

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
nl: &Kop- en Voettekst

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
nl: &Koptekst:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
nl: &Hoogte:

note: DLG_HelpButton MENU_LABEL_HELP
en: &Help
nl: &Hulp

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
nl: &Verborgen tekst

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
nl: &Verkeerd gespelde woorden markeren

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
nl: &Negeren

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
nl: &Alles negeren

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
nl: &Afbeelding

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORTSTYLES
en: &Import Styles
nl: Stijlen &importeren

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
nl: Label overne&men

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
nl: &Invoegen

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
nl: &Cursief

note: MENU_LABEL_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: &Jump to hyperlink
nl: Naar hyperlink &springen

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
nl: &Uitlijnen

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
nl: Regels &samenhouden

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
nl: &Liggend

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
nl: &Taal

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
nl: &Links

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
nl: &Links-naar-rechts tekst

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
nl: &Links:

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: &Lock layout
nl: &Lay-out vergrendelen

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
nl: &Mail samenvoegen

note: MENU_LABEL_INSERT_MAILMERGE
en: &Mail Merge Field
nl: &Mail-samenvoegveld

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
nl: &Volledige geschiedenis bewaren

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: &Mark revisions while typing
nl: Revisies &markeren tijdens het typen

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
nl: Hoof&dlettergevoelig

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
nl: Cellen sa&menvoegen

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
nl: &Meer documenten

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
nl: &Naam:

note: MENU_LABEL_FILE_NEW
en: &New
nl: &Nieuw

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
nl: &Nieuw Venster

note: MENU_LABEL_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: &New using Template
nl: &Nieuw van sjabloon

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
nl: Volge&nde pagina

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
nl: &Normaal

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
nl: &Nummer:

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
nl: Type &nummering:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
nl: &Oneven pagina

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
nl: &Openen

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
nl: Bestand &openen

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
nl: &Overstrepen

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
nl: &Paginabreedte

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
nl: &Pagina-einde

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
nl: &Paginanummering:

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
nl: &Alinea

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
nl: &Plakken

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &Picture
nl: &Afbeelding

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
nl: P&lug-ins

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
nl: &Staand

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
nl: &Afdrukken

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
nl: &Afdrukweergave

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: &Purge History
nl: &Geschiedenis opschonen

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
nl: &Afsluiten

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
nl: &Opnieuw

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: &Reject revision
nl: Wijziging ve&rwerpen

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
nl: &Vervangen

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
nl: &Herinitialiseren

note: MENU_LABEL_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: &Reset to default layout
nl: Terugzetten naar de &standaard layout

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
nl: Re&visies

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
nl: &Rechts

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
nl: &Rechts-naar-links tekst

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
nl: &Rechts:

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
nl: &Rij

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
nl: &Lineaal

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
nl: &Opslaan

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
nl: Afbeelding opslaan &als

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
nl: Webpagina op&slaan

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
nl: &Zoek naar hulp

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
nl: &Selecteren

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: &Select revision
nl: Revisie &selecteren

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
nl: Ge&schiedenis tonen

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
nl: &Statusbalk tonen

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
nl: &Speciaal:

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
nl: &Beginnen op:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
nl: &Statusbalk

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
nl: &Regelnummers onderdrukken

note: DLG_FormatTOC_TabLeader
en: &Tab leader:
nl: &Tab-opvulteken:

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
nl: &Tabel

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
nl: &Werkbalken

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
nl: E&xtra

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
nl: &Boven:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
nl: &Onderstrepen

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
nl: &Eenheden:

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
nl: Beel&d

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
nl: &Web Lay-out

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
nl: &Hele pagina

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
nl: Hele &woord

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
nl: &Weduwen-/wezencontrole

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
nl: &Breedte:

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
nl: Aantal &woorden

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
nl: &In- en uitzoomen

note: DLG_ListRevisions_LevelZero
en: (All revisions visible)
nl: (Alle wijzigingen zichtbaar)

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
nl: (geen spelling suggesties)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
nl: (geen)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
nl: 1 Kolom

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
nl: Regelafstand 1,5

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
nl: 1,5 regel

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
nl: 1,5 afstand

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
nl: 12 pt vóór

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
nl: 2 Kolommen

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
nl: 3 Kolommen

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
nl: << Vorige

note: MSG_Exception
en: A fatal error has just occurred. Abiword is going to shutdown.
    The current document has been saved to disc with a ".saved" extension.
nl: Een kritieke fout is opgetreden. AbiWord zal worden afgesloten.
    Het huidige document is opgeslagen met een ".saved" achtervoegsel.

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
nl: A&ltijd verbeteringen voorstellen

note: MSG_IE_BogusDocument
en: AbiWord cannot open %s. It appears to be an invalid document
nl: AbiWord kan %s niet openen. Het lijkt een ongeldig document te zijn

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
nl: AbiWord is klaar met het controleren van de selectie.

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
nl: AbiWord is klaar met het doorzoeken van het document en heeft %d vervangingen gemaakt.

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
nl: AbiWord is klaar met het doorzoeken van het document.

note: WINDOWS_COMCTL_WARNING
en: AbiWord is designed for a newer version of the system file COMCTL32.DLL
    than the one currently on your system. (COMCTL32.DLL version 4.72 or newer)
    A solution to this problem is explained in the FAQ on the AbiSource web site
    
    	http://www.abisource.com
    
    You can use the program, but the toolbar may be missing.
nl: AbiWord is ontworpen voor nieuwere versies van het systeem bestand COMCTL32.DLL
    dan de versie die nu op uw systeem staat. (COMCTL32.DLL versie 4.72 of nieuwer)
    Een oplossing voor dit probleem is uitgelegd in de Veel Gestelde Vragen sectie op de AbiSource web site
    
    	http://www.abisource.com
    
    U kunt het programma gebruiken, maar de werkbalken kunnen missen.

note: WINDOWS_NEED_UNICOWS
en: AbiWord needs the file %s.dll
    Please download and install it from http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm
nl: AbiWord heeft het bestand %s.dll nodig
    Download en installeer dit bestand van http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/psdkredist.htm

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
nl: Over G&NOME Office

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
nl: Over het GNOME Office project

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
nl: De voorgestelde wijziging accepteren

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
nl: Voeg een kolom in rechts van de huidige kolum

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
nl: Voeg een rij in onder de huiduige rij

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
nl: Voeg kantlijnen en shaduw aan de geselecteerde tekst

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
nl: Kolom rechts invoegen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
nl: Voeg toe of verander opsommingstekens en nummering voor geselecteerde paragraven

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
nl: Rijen onder invoegen

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
nl: Dit woord toevoegen aan het aangepaste woordenboek

note: DLG_Styles_ModifyTemplate
en: Add to template
nl: Toevoegen aan sjabloon

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
nl: &Na:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
nl: Uitlijnin&g:

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
nl: Uitlijning

note: DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
nl: Uitlijning:

note: DLG_Styles_LBL_All DLG_UP_All
en: All
nl: Alle

note: DLG_Options_Label_CheckAllowCustomToolbars
en: Allow Custom Toolbars
nl: Aangepaste werkbalken toestaan

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCKSTYLES
en: Allow formatting using styles only
nl: Alleen opmaak toestaan met behulp van stijlen

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
nl: Schermkleuren anders dan wit toestaan

note: FIELD_Application
en: Application
nl: Applicatie

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
nl: Applicatie opstarten

note: DLG_Options_Btn_Apply DLG_Apply
en: Apply
nl: Toepassen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMTPAINTER TOOLBAR_TOOLTIP_FMTPAINTER
en: Apply the previously copied paragraph formatting onto the selected text
nl: Pas de gekopiëerde alinea-stijl toe op de geselecteerde tekst

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
nl: Op de huidige lijst toepassen

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
nl: Toepassen op:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
nl: Arabische lijst

note: MSG_AutoRevisionOffWarning
en: Are you sure you do not want to maintain full history record? If you proceed, you will not be able to restore earlier versions of this document.
nl: Weet u zeker dat u de vollege geschiedenis niet wilt behouden? Als u doorgaat, kunt u eerdere versies van dit document niet meer herstellen.

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
nl: Minstens

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
nl: Aan de vorige Lijst koppelen

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
nl: Auteur:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
nl: A&utomatisch opslaan

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
nl: &Huidige bestand automatisch opslaan elke

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
nl: Automatisch opslaan

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
nl: Automatisch verkeerd gespelde woorden vervangen

note: DLG_InsertTable_AutoFit_Capital
en: AutoFit Behavior
nl: AutoAanpassen-gedrag

note: DLG_InsertTable_AutoFit
en: AutoFit behavior
nl: Gedrag van AutoAanpassen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_AUTOFIT
en: Autofit Table
nl: Tabel AutoAanpassen

note: DLG_Options_Label_Grammar
en: Automatic Grammar Checking
nl: Automatische grammatica controle

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
nl: Automatische kolomgrootte

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
nl: Alle gevonden plug-ins automatisch laden

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
nl: Spelling van document automatisch controleren

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
nl: Automatisch vernieuwen

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
nl: Auto-samenvoegen

note: DLG_MailMerge_AvailableFields
en: Available Fields
nl: Beschikbare velden

note: DLG_DateTime_AvailableFormats_Capital
en: Available Formats
nl: Beschikbare formaten

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles
nl: Beschikbare stijlen

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
nl: &Met:

note: DLG_FormatFrame_Background DLG_FormatTable_Background
en: Background
nl: Achtergrond

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
nl: Vastzetten

note: TabToggleBarTab
en: Bar Tab
nl: Tab vastzetten

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
nl: Gebaseerd op:

note: DLG_Options_Label_BiDiOptions
en: Bi-Directional Options
nl: Bi-directionele opties

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
nl: Vet

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
nl: Blad&wijzer

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
nl: Bladwijzer

note: MSG_BookmarkNotFound
en: Bookmark "%s" was not found in this document.
nl: Bladwijzer "%s" is niet gevonden in dit document.

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color
en: Border color:
nl: Randkleur:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders
en: Borders
nl: Randen

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: Borders and Shading
nl: Randen en schaduw

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
nl: Ondermarge [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOTTOMLINE DLG_UFS_BottomlineCheck
en: Bottomline
nl: Onderlijn

note: DLG_Lists_Box_List STYLE_BOXLIST
en: Box List
nl: Vierkant-lijst

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
nl: Build-ID.

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
nl: Build-opties

note: FIELD_Application_Target
en: Build Target
nl: Build-target

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
nl: Cirkel

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
nl: Cirkellijst

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
nl: Cirkels

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
nl: &Opsommingstekens en nummering

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
nl: Knopstijl

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
nl: &Hoofd-/kleine letters omzetten

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: C&opy hyperlink location
nl: Bladwijzerlocatie kopiëre

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
nl: Met da&nk aan

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
nl: Een eindemarkering kan niet ingevoegd worden in een tabel

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
nl: Een eindemarkering kan niet ingevoegd worden in een tekstkader

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
nl: Kan deze stijl niet verwijderen

note: DLG_Styles_ErrStyleBuiltin
en: Cannot modify a builtin style
nl: Kan een ingebouwde stijl niet veranderen

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
nl: De print opdracht kan niet gestart worden

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
nl: Categorie:

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
nl: Centreren

note: TabToggleCenterTab
en: Center Tab
nl: Tab centreren

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
nl: Centreren

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
nl: Deze alinea gecentreerd

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
nl: Gecentreerd

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
nl: Verander &in:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
nl: &Alles veranderen

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
nl: Achtergrondkleur veranderen

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
nl: Omzetten hoofdletters

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
nl: Wijzig huidige 
    lijst

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
nl: Achtergrondkleur veranderen

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
nl: Stijl veranderen

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
nl: Tekstkleur veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION
en: Change directional properties of text
nl: Richtingseigenschappen van tekst veranderen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DOM_DIRECTION TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DOM_DIRECTION
en: Change dominant direction of paragraph
nl: Dominante richting van alinea veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOGGLECASE
en: Change the case of the selected text
nl: Letterkast van de geselecteerde tekst veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
nl: Verander het lettertype van de geselecteerde tekst

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
nl: Verander de opmaak van de geselecteerde alinea

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
nl: De taal van de geselecteerde tekst veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
nl: Het aantal kolommen veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
nl: De printeropties veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
nl: Eigenschappen van het tekstkader veranderen

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
nl: Verander in deze voorgestelde spelling

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
nl: De pagina-achtergrond van het document veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
nl: De paginakleur van het document veranderen

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
nl: Teken

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
nl: Aantal tekens

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
nl: Aantal tekens (zonder spaties)

note: DLG_Styles_CharPrev
en: Character Preview
nl: Tekenvoorbeeld

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
nl: Tekens (geen spaties):

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
nl: Tekens (met spaties):

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
nl: &Spellingscontrole

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
nl: Controleer de &grammatica tijdens het typen

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
nl: Her&zieningen nagaan

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Check online for newer versions of AbiWord
nl: On-line nagaan of er nieuwe versies van AbiWord beschikbaar zijn

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
nl: Controleer de s&pelling tijdens het typen

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
nl: Het document op onjuiste spelling controleren

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
nl: Kies

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
nl: Schermkleur kiezen

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
nl: Schermkleur kiezen voor AbiWord

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: Choose which revision you wish to view
nl: Selecteer de wijziging die u wilt zien

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.	I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
nl: Kies u doel in de linker kant.
    Als u de "Ga Naar" knop wilt gebruiken, vul dan het Nummer veld met het gewenste nummer. U kunt + en - gebruiken om relatieve beweging uit te voeren.	B.v., als u "+2" schrijft and "Lijn" selecteert, dan zal "Ga Naar" 2 regels verder naar onderen gaan dan uw huidige positie.

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
nl: &Wissen

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
nl: Wissen

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
nl: &Alles wissen

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
nl: Achtergrondkleur wissen

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
nl: Markeringskleur opheffen

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
nl: Alle vensters sluiten en beëindigen?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
nl: Alle programmavensters sluiten en beëindigen

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
nl: Het document sluiten

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
nl: Ko&lom

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
nl: Kleur:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
nl: Kolom

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
nl: Kolom tussenruimte [%s]

note: ColumnStatus
en: Column [%d]
nl: Kolom [%d]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
nl: Kolommen

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
nl: Kolom &links

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
nl: Kolom &rechts

note: DLG_ListRevisions_Column3Label
en: Comment
nl: Opmerking

note: DLG_MarkRevisions_Comment2Label
en: Comment to be associated with the revision:
nl: Opmerking behorend bij de revisie:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
nl: Actieve document vergelijken met ander document

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
nl: Compilatiedatum

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
nl: Compilatietijd

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
nl: Ona&fgebroken

note: TOC_TocHeading
en: Contents
nl: Inhoud

note: DLG_MarkRevisions_Check1Label
en: Continue previous revision (number %d)
nl: Verdergaan met de vorige revisie (nummer %d)

note: FIELD_Document_Contributor
en: Contributor
nl: Medewerker

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
nl: Medewerker(s):

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
nl: Geselecteerde tekst converteren naar tabel

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
nl: Tabel omzetten naar tekst

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
nl: Tekst omzetten naar tabel

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert from a Table to Text
nl: Een tabel omzetten naar tekst

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_COPY TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_COPY TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_COPY
en: Copy
nl: Kopiëren

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Embedded Object
nl: Ingebed object kopiëren

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYIMAGE
en: Copy Image
nl: Afbeelding kopiëren

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Object
nl: Object kopiëren

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
nl: Tekstvak kopiëren

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
nl: Bladwijzer locatie kopiëre

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard
nl: Het tekstvak kopiëren naar het klembord

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard then remove it
nl: Het tekstvak naar het klembord kopiëren en het dan verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
nl: De selectie kopiëren en op het klembord plaatsen

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
nl: Kan bestand %s niet openen voor schrijven

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
nl: Kon bestand %s niet openen.

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
nl: Kon niet schrijven naar bestand %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
nl: Kon niet schrijven naar bestand %s.

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
nl: Het aantal woorden in het document tellen

note: FIELD_Document_Coverage
en: Coverage
nl: Dekking

note: DLG_MetaData_Coverage_LBL
en: Coverage:
nl: Dekking:

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
nl: Een fax aanmaken

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
nl: Een nieuw leeg document aanmaken

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
nl: Een nieuw document aanmaken

note: DLG_NEW_Create
en: Create a new document from a template
nl: Een nieuw document aanmaken van een sjabloon

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: Create a new document using a template
nl: Een nieuw document aanmaken met gebruik van een sjabloon

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
nl: Een leeg document aanmaken

note: FIELD_Document_Creator
en: Creator
nl: Auteur

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
nl: &Knippen

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
nl: Huidige Datum

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
nl: Huidige lettertype

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
nl: Label van huidige Lijst

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
nl: Type van huidige Lijst

note: MSG_EmptySelection
en: Current Selection is Empty
nl: Huidige Selectie is leeg

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
nl: Huidige Instellingen

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
nl: Huidige Tijd

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
nl: &Knipperende cursor

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
nl: Aangepast Woordenboek:

note: FIELD_DateTime_Custom
en: Customizable date/time
nl: Aangepaste datum/tijd

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
nl: Aangepaste lijst

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
nl: Knippen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Embedded Object
nl: Ingebed object knippen

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTIMAGE
en: Cut Image
nl: Afbeelding knippen

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTEMBED
en: Cut Object
nl: Object knippen

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
nl: Tekstkader knippen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
nl: De selectie knippen en op het klembord plaatsen

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION
en: D&irectional
nl: R&ichting

note: DLG_Lists_Dashed_List STYLE_DASHEDLIST
en: Dashed List
nl: Gestreepte lijst

note: FIELD_Document_Date DLG_ListRevisions_Column2Label
en: Date
nl: Datum

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
nl: &Datum en tijd

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
nl: Datum en tijd

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
nl: Dag # in het jaar

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
nl: &Standaard waarden

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
nl: Decimaal

note: TabToggleDecimalTab
en: Decimal Tab
nl: Decimale Tab

note: TOOLBAR_LABEL_UNINDENT TOOLBAR_STATUSLINE_UNINDENT TOOLBAR_TOOLTIP_UNINDENT
en: Decrease indent
nl: Inspring verkleinen

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Default date (w/o time)
nl: Standaard datum (zonder tijd)

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
nl: Standaard datum weergave

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
nl: Standaard pagina grootte

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
nl: Standaard tab stops:

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
nl: Standaard rechts-naar-links richting van tekst instellen

note: DLG_FormatTOC_LevelDefs
en: Define Main Properties
nl: Hoofdeigenschappen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE_DEFINE
en: Define or apply style for the selection
nl: Een stijl definiëren of toepassen op de selectie

note: DLG_Styles_Delete MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE DLG_Delete
en: Delete
nl: Verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
nl: Cellen verwijderen

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
nl: Ko&lom verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
nl: Kolom verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Embedded Object
nl: Ingebed object verwijderen

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Object
nl: Object verwijderen

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
nl: Rij ver&wijderen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
nl: Tab&el verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
nl: Tabel verwijderen

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
nl: Tekstvak verwijderen

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
nl: Kolom verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
nl: Hyperlink verwijderen

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
nl: Rij verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
nl: Verwijder het geselecteerde gedeelte

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
nl: Verwijder deze kolom uit de tabel

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
nl: Verwijder deze rij uit de tabel

note: DLG_Styles_Description DLG_Styles_ModifyDescription FIELD_Document_Description
en: Description
nl: Omschrijving

note: DLG_MetaData_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
nl: Omschrijving:

note: DLG_Lists_Diamond_List STYLE_DIAMONLIST
en: Diamond List
nl: Diamand lijst

note: DLG_Options_Label_SpellDictionaries
en: Dictionaries
nl: Woordenboeken

note: DLG_HdrFtr_FooterEven
en: Different footer on facing pages
nl: Andere voettekest op tegenoverliggende pagina's

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
nl: Andere voettekst op eerste pagina

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
nl: Andere voettekst op laatste pagina

note: DLG_HdrFtr_HeaderEven
en: Different header on facing pages
nl: Andere koptekst op tegenoverliggende pagina's

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
nl: Andere koptekst op eerste pagina

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
nl: Andere koptekst op laatste pagina

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
nl: Alle opmaakmogelijkheden uitzetten, behalve stijlen

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
nl: "Met dank aan" weergeven

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
nl: Hulpinhoud

note: MENU_STATUSLINE_HELP_INDEX
en: Display Help Index
nl: Hulpindex

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA
en: Display non-printing characters
nl: Niet-afdrukbare karakters weergeven

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
nl: Programma-informatie, versienummer en copyright weergeven

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
nl: Weergavestijl:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
nl: Wilt u de "genegeerde-woordenlijst" leegmaken voor alle documenten?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
nl: Wilt u de "genegeerde-woordenlijst" leegmaken voor het huidige document?

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
nl: Documenteigenschappen

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
nl: Documenten

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
nl: Niet opnieuw starten

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
nl: Dubbel

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
nl: Dubbele afstand

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
nl: Dubbele afstand

note: MENU_LABEL_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Equation
nl: Vergelijking bewerken

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
nl: Voettekst bewerken

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
nl: Koptekst bewerken

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Latex Equation
nl: LaTeX-vergelijking bewerken

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
nl: Hyperlink bewerken bewerken

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
nl: Tekst aan het begin of eind van iedere pagina bewerken

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
nl: Voettekst op de huidige pagina bewerken

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
nl: Koptekst op de huidige pagina bewerken

note: TB_Embedded
en: Embedded
nl: Ingebed

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCKSTYLES
en: Enable F&ormatting Tools
nl: &Opmaakhulpjes aanzetten

note: DLG_Options_Label_CheckEnableSmoothScrolling
en: Enable Smooth Scrolling
nl: Soepel scrollen inschakelen

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
nl: Eindnoot anker

note: FIELD_Numbers_EndnoteReference
en: Endnote reference
nl: Eindnootverwijzing

note: DLG_FormatFootnotes_EndStyle
en: Endnote style
nl: Eindnootstijl

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
nl: Vergelijking

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
nl: Fout bij uitrekenen waarde!

note: SCRIPT_CANTRUN
en: Error executing script %s
nl: Fout bij uitvoeren script %s.

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
nl: Fout importeren bestand %s.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
nl: Kon niet schrijven naar het bestand %s.

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
nl: Kon niet schrijven naar  bestand %s.

note: TOOLBAR_LABEL_SCRIPT_PLAY
en: Ex. script
nl: Vb. schrift

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
nl: Precies

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
nl: Voorbeeld:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SCRIPTS
en: Execute helper scripts
nl: Hulp scripts uitvoeren

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
nl: Script uitvoeren

note: DLG_ListRevisions_Label1
en: Existing revisions:
nl: Bestaande wijzigingen:

note: DLG_Field_Parameters_Capital
en: Extra Parameters
nl: Extra parameters

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
nl: &Bestand

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
nl: &Opmaak

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
nl: &Volledig scherm

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
nl: &Zoek deze:

note: DLG_MailMerge_Insert_No_Colon
en: Field Name
nl: Veldnaam

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
nl: Veldnaam:

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
nl: Bestand %s is geen huidig ondersteund bestandstype

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
nl: Bestand %s is niet van het type welke het beweerd te zijn

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
nl: Bestand %s van van een onbekend type

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
nl: Bestand %s niet gevonden

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
nl: Bestandsnaam

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
nl: Vullingsstijl

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
nl: Zoeken

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
nl: &Volgende revisie zoeken

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
nl: V&orige revisie zoeken

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
nl: Volgende zichtbare revisie in het document zoeken

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
nl: Vorige zichtbare revisie in het document zoeken

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
nl: De opgegeven tekst zoeken

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
nl: Inspringafstand eerste regel [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
nl: Eerste regel

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
nl: Vaste kolomgrootte:

note: DLG_Lists_FoldingLevel1
en: Fold below level 1
nl: Opvouwen onder niveau 1

note: DLG_Lists_FoldingLevel2
en: Fold below level 2
nl: Opvouwen onder niveau 2

note: DLG_Lists_FoldingLevel3
en: Fold below level 3
nl: Opvouwen onder niveau 3

note: DLG_Lists_FoldingLevel4
en: Fold below level 4
nl: Opvouwen onder niveau 4

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
nl: Volgende Alinea Volgende Alinea Volgende Alinea Volgende Alinea Volgende Alinea Volgende Alinea Volgende Alinea

note: DLG_Styles_ModifyFont TOOLBAR_LABEL_FMT_FONT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_FONT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_FONT DLG_UFS_FontTitle DLG_UFS_FontTab
en: Font
nl: Lettertype

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_CHOOSE
en: Font Choose
nl: Lettertypenkiezer

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
nl: Lettertype grootte

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_CHOOSE
en: Font choose
nl: Lettertypenkiezer

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
nl: Tekstkleur

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
nl: Lettertype...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
nl: Lettertype:

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
nl: &Voetnoot

note: DLG_PageNumbers_Footer MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
nl: Voettekst

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
nl: Voettekst eigenschappen

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
nl: Voettekst [%s]

note: FIELD_Numbers_FootnoteAnchor
en: Footnote anchor
nl: Voetnootanker

note: FIELD_Numbers_FootnoteReference
en: Footnote reference
nl: Voetnootverwijzing

note: DLG_FormatFootnotes_FootStyle
en: Footnote style
nl: Voetnootstijl

note: MENU_LABEL_FMT_FOOTNOTES
en: Footnotes and Endnotes
nl: Voet- en eindnoten

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
nl: LnR richting van tekst afdwingen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
nl: RnL richting van tekst afdwingen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
nl: Links-naar-rechts richting van tekst afdwingen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
nl: Rechts-naar-links richting van tekst afdwingen

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
nl: Tekst LnR afdwingen

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
nl: Tekst RnL afdwingen

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
nl: Opmaken

note: MENU_STATUSLINE_FMT_EMBED
en: Format Embedded Object
nl: Ingebed object opmaken

note: DLG_FormatFootnotes_Endnotes
en: Format Endnotes
nl: Eindnoten opmaken

note: DLG_FormatFootnotes_Footnotes
en: Format Footnotes
nl: Voetnoten opmaken

note: DLG_FormatFootnotes_Title
en: Format Footnotes and Endnotes
nl: Voet- en eindnoten opmaken

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
nl: Kop- en voetteksten opmaken

note: MENU_LABEL_FMT_EMBED
en: Format Object
nl: Object opmaken

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
nl: Opmaak-verfkwast

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
nl: Tabel opmaken

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
nl: Inhoudsopgave opmaken

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
nl: Tekstvak opmaken

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
nl: Werkbalk aanpassen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_POSIMAGE
en: Format this image
nl: Deze afbeelding opmaken

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
nl: Uw document opmaken met behulp van stijlen

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
nl: Opmaak:

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_FILE
en: From File
nl: Uit bestand

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_LATEX
en: From LaTeX
nl: Uit LaTeX

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_FULL_SCREEN
en: Full Screen
nl: Volledig scherm

note: DLG_FormatTOC_General DLG_Options_Label_General DLG_MetaData_TAB_General
en: General
nl: Algemeen

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
nl: Ga naar

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
nl: Ga naar &wat:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
nl: Ga naar...

note: DLG_FormatTOC_HasLabel
en: H&as label
nl: Heeft &bijschrift

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
nl: Ko&ptekst:

note: DLG_Lists_Hand_List STYLE_HANDLIST
en: Hand List
nl: Handlijst

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
nl: Hangend

note: DLG_PageNumbers_Header MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
nl: Koptekst

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
nl: Koptekst-eigenschappen

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
nl: Koptekst [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: Header/Footers
nl: Kop-/voetteksten

note: MSG_CHECK_PRINT_MODE
en: Headers and Footers can only be created and edited while in Print View Mode. 
     To enter this mode choose View then Print Layout from the Menus. 
     Would you like to enter Print Layout mode right now?
nl: Kop- en voetteksten kunnen alleen gemaakt en bewerkt worden in de Afdrukweergavemodus. 
     Kies Beeld en dan Afdrukweergave uit het menu om deze modus aan te zetten. 
     Wilt u de Afdrukweergavemodus nu aanzetten?

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
nl: Kopstijlen

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
nl: Kopstijl:

note: DLG_Lists_Heart_List STYLE_HEARTLIST
en: Heart List
nl: Hartjeslijst

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
nl: Hebreeuwse lijst

note: TOOLBAR_LABEL_HELP TOOLBAR_STATUSLINE_HELP TOOLBAR_TOOLTIP_HELP
en: Help
nl: Hulp

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
nl: Hulpin&houd

note: MENU_LABEL_HELP_INDEX
en: Help &Introduction
nl: Hulp&introductie

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
nl: Verbergen

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
nl: &Spelfouten in het document verbergen

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
nl: Tekst verbergen onder lijstniveaus

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
nl: Markeerkleur

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
nl: Alles &negeren

note: DLG_FormatTOC_Indent
en: I&ndent:
nl: I&nspringen:

note: InsertModeFieldINS
en: INS
nl: INV

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
nl: Pictogrammen

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
nl: Negeren

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
nl: Woorden negeren

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
nl: Altijd negeren als dit woord in het document voorkomt

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
nl: Genegeerde woorden:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
nl: Achtergrondafbeelding

note: DLG_Lists_Implies_List STYLE_IMPLIES_LIST
en: Implies List
nl: Implicatielijst

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORTSTYLES
en: Import style definitions from a document
nl: Stijldefinities importeren uit een document

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
nl: In gebruik

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
nl: Ongeldig wachtwoord

note: TOOLBAR_LABEL_INDENT TOOLBAR_STATUSLINE_INDENT TOOLBAR_TOOLTIP_INDENT
en: Increase indent
nl: Inspringafstand vergroten

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
nl: Inspringen

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: Indents and Spacing
nl: Inspringen en regelafstand

note: DLG_ToggleCase_FirstUpperCase
en: Initial Caps
nl: Beginhoofdletter

note: DLG_FormatFootnotes_EndInitialVal
en: Initial Endnote value
nl: Beginwaarde eindnoot

note: DLG_FormatFootnotes_FootInitialVal
en: Initial Footnote value
nl: Beginwaarde voetnoot

note: DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
nl: Invoegen

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
nl: &Kolommen invoegen

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
nl: &Rijen invoegen

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
nl: &Tabel invoegen

note: DLG_InsertBookmark_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_BOOKMARK
en: Insert Bookmark
nl: Bladwijzer invoegen

note: DLG_Break_BreakTitle_Capital
en: Insert Break
nl: Eindemarkering invoegen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
nl: Cellen invoegen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE
en: Insert Clipboard contents
nl: Klembord inhoud invoegen

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
nl: Datum en tijd invoegen

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION
en: Insert Equation
nl: Vergelijking invoegen

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_LATEX
en: Insert Equation from a LaTeX expression
nl: Voeg een vergelijking in met behulp van een LaTeX uitdrukking

note: DLG_Field_FieldTitle_Capital
en: Insert Field
nl: Veld invoegen

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
nl: Hyperlink invoegen

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

note: DLG_MailMerge_MailMergeTitle
en: Insert Mail Merge Field
nl: Mail-samenvoegveld invoegen

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION_FILE
en: Insert MathML from a file
nl: MathML invoegen vanuit een bestand

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
nl: Tabel invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: Insert Unicode direction marker into the document
nl: Een Unicode-richtingswijzer in het document invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
nl: Voettekst invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
nl: Koptekst invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TABLEOFCONTENTS
en: Insert a Table of Contents based on Headings
nl: Een inhoudsopgave toevoegen gebaseerd op koppen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
nl: Tekstvak invoegen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOOKMARK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOOKMARK
en: Insert a bookmark into the document
nl: Een bladwijzer in het document invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
nl: Voeg een berekend veld in

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
nl: Kolom links invoegen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
nl: Kolom rechts invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
nl: Voetnoot invoegen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
nl: Een hyperlink in uw document invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_MAILMERGE
en: Insert a mail merge field
nl: Een mail-samenvoegveld invoegen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
nl: Een nieuwe tabel in uw document invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BREAK
en: Insert a page, column, or section break
nl: Invoegen van pagina, kolom, of sectie-einde

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
nl: Rij boven invoegen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
nl: Rij onder invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
nl: Voeg een symbool of ander speciaal karakter toe

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
nl: Voeg een automatisch opgewaardeerd pagina nummer in

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_ENDNOTE
en: Insert an endnote
nl: Eindnoot invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
nl: Voeg een bestaande afbeelding uit een ander bestand in

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
nl: Een afbeelding in uw document invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
nl: Bladwijzer invoegen

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Insert break
nl: Eindemarkering invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_CLIPART
en: Insert clipart
nl: Clipart invoegen

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert field
nl: Veld invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
nl: Hyperlink invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: Insert left-to-right direction marker (LRM)
nl: Links-naar-rechts richting markering invoegen (LRM)

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: Insert right-to-left direction marker (RLM)
nl: Rechts-naar-links richting markering invoegen (RLM)

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
nl: Speciaal teken invoegen

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
nl: Tabel invoegen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
nl: De som van een tabel kolom invoegen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
nl: De som van een tabel rij invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FILE
en: Insert the contents of another file
nl: De inhoud van een ander bestand invoegen

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
nl: Invoegen van datum en/of tijd

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Insert unformatted clipboard contents
nl: Niet opgemaakte klembordinhoud invoegen

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
nl: &Onzichtbare opmaaktekens

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
nl: Schuingedrukt

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: Jump to hyperlink
nl: Naar hyperlink springen

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
nl: Uitgelijnd

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
nl: Uitlijnen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify paragraph
nl: Alinea uitlijnen

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
nl: Deze alinea uitlijnen

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
nl: Bij &volgende houden

note: FIELD_PieceTable_Test
en: Kevins Test
nl: Kevin's test

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
nl: Trefwoorden

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

note: DLG_Latex_LatexTitle DLG_Latex_LatexEquation
en: LaTeX Equation
nl: LaTeX vergelijking

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
nl: Label uitlijnen:

note: DLG_FormatTOC_DetailsTop
en: Label Definitions
nl: Label definities

note: DLG_Styles_ModifyLanguage DLG_Options_Label_Language FIELD_Document_Language
en: Language
nl: Taal

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
nl: Taalinstellingen

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
nl: Ta(a)l(en):

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
nl: Lay-out

note: DLG_FormatTOC_LayoutDetails
en: Layout Details
nl: Lay-out details

note: DLG_Tab_Label_Leader
en: Leader
nl: Opvulteken

note: DLG_Para_AlignLeft DLG_Tab_Radio_Left DLG_PageNumbers_Left TOOLBAR_LABEL_ALIGN_LEFT
en: Left
nl: Links

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
nl: Linker inspring [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
nl: Linker inspring [%s] eerste regel inspring [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
nl: Linker marge [%s]

note: TabToggleLeftTab
en: Left Tab
nl: Linker tab

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
nl: Links uitlijnen

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
nl: Alinea links uitlijnen

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
nl: Niveau 1

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
nl: Niveau 2

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
nl: Niveau 3

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
nl: Niveau 4

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
nl: Niveau grens:

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
nl: Niveau:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
nl: Re&gelafstand

note: DLG_Goto_Target_Line
en: Line
nl: Regel

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
nl: Aantal regels

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOPLINE
en: Line above the selection (toggle)
nl: Lijn boven de selectie (omschakelen)

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and Page Breaks
nl: Regel- en pagina-einden

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE
en: Line below the selection (toggle)
nl: Lijn onder de selectie (omschakelen)

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
nl: Scheidingslijn

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines:
nl: Regels:

note: DLG_Styles_List
en: List
nl: Lijst

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
nl: Lijstlabel

note: DLG_Lists_PageProperties
en: List Properties
nl: Lijsteigenschappen

note: DLG_Stylist_ListStyles
en: List Styles
nl: Lijststijlen

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
nl: Lijsten voor

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: Lock the layout of the current toolbars
nl: Lay-out van huidige werkbalken vastzetten

note: DLG_Lists_Lower_Case_List STYLE_LOWERCASELIST
en: Lower Case List
nl: Kleine-letterslijst

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List STYLE_LOWERROMANLIST
en: Lower Roman List
nl: Kleine romeinse-letterslijst

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
nl: Mail samenvoegen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOLD
en: Make the selection bold (toggle)
nl: Maak het geselecteerde vetgedrukt (omschakelen)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_ITALIC
en: Make the selection italic (toggle)
nl: Maak het geselecteerde schuingedrukt (omschakelen)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT
en: Make the selection subscript (toggle)
nl: Maak het geselecteerde subscript (omschakelen)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT
en: Make the selection superscript (toggle)
nl: Maak het geselecteerde superscript (omschakelen)

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS
en: Manage changes in document
nl: Wijzigingen in document beheren

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
nl: Plugins beheren

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
nl: Marge

note: DLG_MarkRevisions_Title
en: Mark Revisions
nl: Revisies markeren

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
nl: Veranderingen markeren tijdens het typen

note: FIELD_PieceTable_MartinTest
en: Martins Test
nl: Martin's test

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size
nl: Max. kolomgrootte

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
nl: Boven samenvoegen

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
nl: Onder samenvoegen

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
nl: Cellen samenvoegen

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
nl: Links samenvoegen

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
nl: Rechts samenvoegen

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEABOVE
en: Merge above
nl: Boven samenvoegen

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: Merge another document into the active document using revision marks
nl: Een ander document samenvoegen met het actieve document met behulp van wijziging markeringen

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEBELOW
en: Merge below
nl: Onder samenvoegen

note: TOOLBAR_LABEL_MERGE_CELLS TOOLBAR_STATUSLINE_MERGE_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_MERGE_CELLS
en: Merge cells
nl: Cellen samenvoegen

note: TOOLBAR_LABEL_MERGELEFT
en: Merge left
nl: Links samenvoegen

note: TOOLBAR_LABEL_MERGERIGHT
en: Merge right
nl: Rechts samenvoegen

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEABOVE TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEABOVE
en: Merge with cell above
nl: Samenvoegen met cel boven

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEBELOW TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEBELOW
en: Merge with cell below
nl: Samenvoegen met cel onder

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGELEFT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGELEFT
en: Merge with left cell
nl: Samenvoegen met cel links

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGERIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGERIGHT
en: Merge with right cell
nl: Samenvoegen met cel rechts

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
nl: Militaire Tijd

note: DLG_Options_TabLabel_Misc
en: Misc.
nl: Overig

note: DLG_Stylist_MiscStyles
en: Miscellaneous Styles
nl: Overige stijlen

note: DLG_Styles_ModifyTitle
en: Modify Styles
nl: Stijlen aanpassen

note: DLG_Styles_Modify
en: Modify...
nl: Aanpassen...

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
nl: Dag Maand, Jaar

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_GOTO
en: Move the insertion point to a specific location
nl: Verplaats invoegplaats naar aangewezen lokatie

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
nl: Maand Dag, Jaar

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
nl: Meedere

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_NEW
en: New
nl: Nieuw

note: DLG_NEW_Title
en: New Document
nl: Nieuw document

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
nl: Nieuwe Lijstlabel

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
nl: Nieuwe Lijst 
    Type

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
nl: Nieuwe Begin- 
    waarde

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
nl: Nieuwe Stijl

note: DLG_Styles_New
en: New...
nl: Nieuw...

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
nl: Volgende >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
nl: Geen bestand

note: DLG_Lists_FoldingLevel0
en: No Folding
nl: Niet opvouwen

note: DLG_Styles_ErrNoStyle
en: No Style selected 
     so it cannot be modified
nl: Geen stijl geselecteerd 
     en kan daarom niet gewijzigd worden

note: SCRIPT_NOSCRIPTS
en: No scripts found
nl: Geen scripts gevonden

note: DLG_FormatTOC_None DLG_Styles_DefNone DLG_Tab_Radio_NoAlign DLG_Lists_Type_none
en: None
nl: Geen

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_0BEFORE
en: None before
nl: Niets vóór

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
nl: Normale weergave

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
nl: Niet in &woorderlijst:

note: DLG_Stylist_FootnoteStyles
en: Note Styles
nl: Nootstijlen

note: DLG_Column_Number_Cols
en: Number of Columns
nl: Aantal kolommen

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
nl: Aantal pagina's

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

note: DLG_InsertTable_NumCols
en: Number of columns:
nl: Aantal kolommen:

note: DLG_InsertTable_NumRows
en: Number of rows:
nl: Aantal rijen:

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
nl: Genummerd

note: DLG_Lists_Numbered_List STYLE_NUMBER_LIST
en: Numbered List
nl: Genummerde Lijst

note: DLG_FormatFootnotes_FootnoteRestart DLG_Styles_ModifyNumbering TOOLBAR_LABEL_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_NUMBERS
en: Numbering
nl: Nummering

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
nl: Nummers

note: DLG_Column_One
en: One
nl: Eén

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
nl: &Kopie openen

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_OPEN
en: Open
nl: Openen

note: MENU_LABEL_OPEN_TEMPLATE
en: Open Template
nl: Sjabloon openen

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
nl: Open een document door een kopie te maken

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
nl: Recent gebruikt bestand openen

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
nl: Een bestaand document openen

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
nl: Een nieuw venster voor het document openen

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
nl: Dit bestand openen

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation...
nl: Oriëntatie...

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
nl: Overige

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
nl: Geen geheugen meer beschikbaar bij het openen van %s

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_OVERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_OVERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_OVERLINE DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
nl: Overstrepen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_OVERLINE
en: Overline the selection (toggle)
nl: Overstreep de selectie (omschakelen)

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
nl: Ei&genschappen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: P&urge revisions
nl: Revi&sies opschonen

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Pa&ste Unformatted
nl: Plakken (onopge&maakt)

note: DLG_Goto_Target_Page DLG_PageSetup_Page
en: Page
nl: Pagina

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
nl: Pagina &einde voor

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
nl: Pagina-achtergrond

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Page C&olor
nl: Paginakle&ur

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Page Image
nl: Pagina-afbeelding

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
nl: Pagina&nummers

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
nl: Paginanummer

note: DLG_HdrFtr_PageNumberProperties
en: Page Number Properties
nl: Paginanummer-eigenschappen

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
nl: Paginanummers

note: FIELD_Numbers_PageReference
en: Page Reference
nl: Paginaverwijzing

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
nl: Pagina-ins&telling

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
nl: Pagina-instelling

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
nl: Pagina: %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages:
nl: Pagina's:

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
nl: Paginering

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
nl: Papier Grootte:

note: DLG_PageSetup_Paper
en: Paper...
nl: Papier...

note: DLG_Styles_ModifyParagraph DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
nl: Alinea

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
nl: Aantal alinea's

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DOM_DIRECTION
en: Paragraph Direction
nl: Alinearichting

note: DLG_Styles_ParaPrev
en: Paragraph Preview
nl: Alinea Voorbeeld

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs:
nl: Alinea's:

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
nl: Wachtwoord vereist, dit is een versleuteld document

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
nl: Plakken

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
nl: Rechten

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
nl: Afbeelding

note: FIELD_Type_PieceTable
en: Piece Table
nl: Onderdelentabel

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndDoc
en: Place at end of document
nl: Aan het eind van het document plaatsen

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndSec
en: Place at end of section
nl: Aan het eind van de sectie plaatsen

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlacement
en: Placement
nl: Plaatsing

note: DLG_Tab_Label_Position DLG_PageNumbers_Position_No_Colon
en: Position
nl: Positie

note: DLG_FormatFrame_PositionTo
en: Position Text Box
nl: Tekstkaderpositie

note: DLG_FormatFrame_SetToColumn
en: Position to Column
nl: Positioneren naar kolom

note: DLG_FormatFrame_SetToPage
en: Position to Page
nl: Positioneren naar pagina

note: DLG_FormatFrame_SetToParagraph
en: Position to Paragraph
nl: Positioneren naar alinea

note: DLG_PageNumbers_Position
en: Position:
nl: Positie:

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
nl: &Voorkeuren

note: DLG_Options_TabLabel_Preferences DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
nl: Voorkeurschema's

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: DLG_Styles_ModifyPreview DLG_Para_LabelPreview DLG_Column_Preview DLG_FormatFrame_Preview DLG_FormatTable_Preview DLG_Lists_Preview DLG_PageNumbers_Preview DLG_Zoom_PreviewFrame
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
nl: Document bekijken als een webpagina

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
nl: Afdrukvoorbeeld zien van het document vóór het afdrukken

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
nl: Vorige Alinea Vorige Alinea Vorige Alinea Vorige Alinea Vorige Alinea Vorige Alinea Vorige Alinea

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT DLG_UP_PrintTitle DLG_UP_PrintButton
en: Print
nl: Afdrukken

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
nl: &Direct afdrukken

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_PRINT
en: Print Layout
nl: Afdruklay-out

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
nl: Afd&rukvoorbeeld

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
nl: Alles of een gedeelte van het document afdrukken

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
nl: Het document afdrukken

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
nl: Afdrukken met het interne PS stuurprogramma

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document..
nl: Bezig met het afdrukken van het document...

note: MSG_PrintStatus
en: Printing page %d of %d
nl: Afdrukken pagina %d van %d

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
nl: Uitgever

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
nl: Uitgever:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
nl: &Vervangen

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DOCD_RTL
en: RTL &Document
nl: RnL-&Document

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
nl: RnL &alinea

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: RTL &Section
nl: RnL-&Sectie

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
nl: Ve&rvangen door:

note: DLG_FR_ReverseFind
en: Re&verse find
nl: Achteruit &zoeken

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
nl: Ter&ugdraaien

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
nl: Re&cente bestanden

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
nl: Opnieuw

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
nl: Bewerking opnieuw doen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
nl: Zojuist ongedaan gemaakte bewerking opnieuw maken

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
nl: Verklein of vergroot de documentweergave

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
nl: Relatie:

note: DLG_Styles_RemoveButton
en: Remove
nl: Verwijderen

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
nl: Voettekst verwijderen

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
nl: Koptekst verwijderen

note: DLG_Styles_RemoveLab
en: Remove Property from Style
nl: Eigenschap van stijl verwijderen

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as Heading
nl: Rij verwijderen als kop

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_REMOVE
en: Remove Row as the page Heading
nl: Rij verwijderen als paginakop

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_PURGE
en: Remove all revision information from the document
nl: Alle revisie-informatatie verwijderen uit het document

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: Remove full document history from the document
nl: De volledige documentgeschiedenis verwijderen uit het document

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
nl: De voettekst op deze pagina uit het document verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
nl: De koptekst op deze pagina uit het document verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUTIMAGE
en: Remove the Image and save a copy on the clipboard
nl: De afbeelding weghalen en een exemplaar op het klembord opslaan

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEIMAGE
en: Remove the Image from the Document
nl: De afbeelding uit het document verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
nl: Tekstkader uit het document verwijderen

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
nl: De voorgestelde verandering verwijderen

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading
nl: Rij herhalen als kop

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading on each new page
nl: Rij herhalen als kop op elke nieuwe pagina

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
nl: Vervangen

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
nl: &Alles vervangen

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
nl: Vervang geselecteerde tekst met de andere tekst

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
nl: Rapporteer een &fout

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
nl: Rapporteer een fout en help AbiWord een beter product worden

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: Reset the current toolbar layout to its defaults
nl: Zet de huidige toolbar layout terug naar de standaard layout

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
nl: Deze afbeelding vergroten

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
nl: Opnieuw nummeren vanaf:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
nl: Op elke pagina opnieuw beginnen

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
nl: Bij elke sectie opnieuw beginnen

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
nl: Paginanummers herstarten op nieuwe secties

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
nl: Vorige lijst hervatten

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
nl: Alle veranderingen in het document bijhouden

note: MSG_RevertFile
en: Revert file to last saved state?
nl: Bestand terugdraaien naar laatste opgeslagen toestand?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_REVERT
en: Revert the document to the last saved state
nl: Document terugdraaien naar de laaste opgeslagen toestand

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
nl: Terugdraaien naar opgeslagen kopie van %s?

note: DLG_ListRevisions_Column1Label
en: Revision ID
nl: Wijziging Nr

note: DLG_Para_AlignRight DLG_Tab_Radio_Right DLG_PageNumbers_Right TOOLBAR_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: Right
nl: Rechts

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
nl: Rechter inspringafstand [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
nl: Rechtermarge [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
nl: Rechter tab

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
nl: Rechts-uitlijning

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
nl: Deze alinea rechts uitlijnen

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
nl: Rechts-naar-links &dominant

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
nl: Rechten

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
nl: Rechten:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
nl: Rij

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
nl: Rij &boven

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
nl: Rij &onder

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: S&how revisions
nl: Revi&sies tonen

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
nl: Cellen s&plitsen

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
nl: Op&slaan

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
nl: Ko&pie opslaan

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVE
en: Save
nl: Opslaan

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
nl: Ops&laan als

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
nl: S&jabloon opslaan

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
nl: Opslaan als

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYIMAGE
en: Save a copy of the image on the clipboard
nl: Een kopie van de afbeeldig op het klembord opslaan

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to document %s before closing?
nl: Veranderingen in document %s opslaan alvorens het te sluiten?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEEMBED
en: Save the Embedded Object
nl: Ingebed object opslaan

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
nl: Document opslaan

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save the document as a template
nl: Het document opslaan als sjabloon

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
nl: Het document opslaan onder een andere naam

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
nl: Document opslaan zonder de huidige naam te veranderen

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
nl: De geselecteerde afbeelding opslaan naar een bestand

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
nl: Opslaan naar bestand

note: DLG_PageSetup_Scale
en: Scale...
nl: Schalen...

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
nl: Zoeken naar hulp over...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
nl: Seconden tussen verversingen

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
nl: Seconden sinds de mijlpaal

note: DLG_Break_SectionBreaks_Capital
en: Section Breaks
nl: Sectie-eindes

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
nl: Sectie-eindes

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
nl: Geschiedenis van huidige document bekijken

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
nl: Selecteren

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
nl: &Alles selecteren

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
nl: Cel selecteren

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
nl: Kolom selecteren

note: TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_CHOOSE
en: Select Font
nl: Selecteer een lettertype

note: DLG_ListRevisions_Title
en: Select Revision
nl: Revisie selecteren

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
nl: Rij selecteren

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
nl: Tabel selecteren

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
nl: Tekstvak selecteren

note: DLG_InsertHyperlink_Msg
en: Select a target bookmark from the list.
nl: Selecteer een doelbladwijzer uit de lijst.

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
nl: Selecteer afbeeling uit bestand

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
nl: Selecteer het tekstkader

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
nl: Selecteer het gehele document

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
nl: Selectie

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
nl: Zoals in een zin

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate table items with commas
nl: Tabel items scheiden met komma's

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate table items with commas and tabs
nl: Tabel items scheiden met komma's en tabs

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate table items with tabs
nl: Tabel items scheiden met tabs

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMAS
en: Separate with commas
nl: Scheiden met komma's

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTCOMMASTABS
en: Separate with commas and tabs
nl: Scheiden met komma's en tabs

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate with tabs
nl: Scheiden met tabs

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
nl: Toepassen

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
nl: &Taalinstelling

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
nl: Standaardwaarden instellen

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
nl: Afbeelding instellen

note: MENU_LABEL_FMT_SETPOSIMAGE
en: Set Positioned Image
nl: Gepositioneerde afbeelding instellen

note: DLG_FormatFrame_SetTextWrapping
en: Set Text Wrapping
nl: Te&kstomloop instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
nl: Een afbeelding instellen als achtergrond voor de pagina

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DOCD_RTL
en: Set dominant direction of document to RTL
nl: Dominante richting van document instellen op RnL

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: Set dominant direction of paragraph to RTL
nl: Dominante richting van alinea instellen op RnL

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: Set dominant direction of section to RTL
nl: Dominante richting van sectie instellen op RnL

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PROPERTIES
en: Set meta-data properties
nl: Stel de eigenschappen van het document in

note: DLG_Tab_Label_New
en: Set new Tab
nl: Nieuwe tabstop instellen

note: DLG_FormatFrame_NoImageBackground DLG_FormatTable_NoImageBackground
en: Set no image
nl: Geen afbeelding

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
nl: Voorkeuren instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
nl: Tabstops instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Set the type and styles of the Table of Contents
nl: Het type en stijlen van de inhoudsopgave instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FOOTNOTES
en: Set the types of Footnotes and Endnotes
nl: De types voet- en eindnoten instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_HDRFTR
en: Set the types of Headers and Footers
nl: De types kop- en voetteksten instellen

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as Heading
nl: Deze rij instellen als kop

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT_THIS
en: Set this Row as the Heading on each page
nl: Deze rij instellen als kop op elke pagina

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SETPOSIMAGE
en: Set this image to be positioned
nl: Deze afbeelding positioneerbaar maken

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
nl: Spellingvoorkeuren instellen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DOCUMENT
en: Setup your document's page properties such as page size and margins
nl: Pagina instellingen van het document aanpassen, zoals pagina grootte en marges

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
nl: Sneltoets

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
nl: Weergeven

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
nl: &Lineaal tonen

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
nl: Alles weergegeven

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
nl: Op&maaktekens tonen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show document &before revisions
nl: Document vóór revisies &tonen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show document a&fter revisions
nl: Document na &revisies tonen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show document after &previous revisions
nl: Document na &voorgaande revisies tonen

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
nl: De complete lijst van documenten tonen

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
nl: Linealen tonen of verbergen

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
nl: Statusbalk tonen of verbergen

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
nl: Werkbalk tonen of verbergen

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: Show revisions that are present in document
nl: De wijzigingen die aanwezig zijn in het document tonen

note: DLG_Options_Label_ShowSplash
en: Show the AbiWord splash screen on application startup
nl: Het AbiWord introscherm tonen bij starten

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show what the document looks like after previous revisions
nl: Tonen hoe het document eruit ziet na voorgaande revisies

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show what the document looks like after revisions
nl: Tonen hoe het document eruit ziet na revisies

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show what the document looks like before revisions
nl: Tonen hoe het document eruit ziet vóór revisies

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
nl: Tonen...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
nl: Opmaaktekens tonen/verbergen

note: TB_Simple
en: Simple
nl: Eenvoudig

note: DLG_Options_Label_ViewSimpleTB
en: Simple Toolbar
nl: Eenvoudige werkbalk

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
nl: Enkel

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
nl: Enkele regelafstand

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
nl: Enkele regelafstand

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
nl: Tabel so&rteren

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order
nl: Kolommen sorteren in oplopende volgorde

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order based on Selected Row
nl: Kolommen sorteren in oplopende volgorde gebaseerd op de geselecteerde rij

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order
nl: Kolommen sorteren in aflopende volgorde

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order based on Selected Row
nl: Kolommen sorteren in aflopende volgorde gebaseerd op de geselecteerde rij

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order
nl: Rijen sorteren in oplopende volgorde

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order based on selected Column
nl: Rijen sorteren in oplopende volgorde gebaseerd op de geselecteerde kolom

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order
nl: Rijen sorteren in aflopende volgorde

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order based on Selected Column
nl: Rijen sorteren in aflopende volgorde gebaseerd op de geselecteerde kolom

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
nl: Tabel sorteren

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
nl: Bron:

note: DLG_Column_Space_After
en: Space after Column
nl: Afstand na kolom

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
nl: Ruimte voor: 12 pt

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_0BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_0BEFORE
en: Space before: None
nl: Afstand na: geen

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
nl: Afstand

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
nl: Spellingscontrole

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
nl: Controleer spelling

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
nl: Spellingscontrole uitvoeren op document

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
nl: Spelling &opties

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
nl: Tabel spli&tsen

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
nl: Cellen splitsen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
nl: Tabel splitsen

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
nl: Cellen splitsen

note: DLG_SplitCells_HoriMid DLG_SplitCells_VertMid
en: Split in Middle
nl: Splitsen in het midden

note: DLG_SplitCells_Below
en: Split on Bottom Side
nl: Onderaan splitsen

note: DLG_SplitCells_Left
en: Split on Left Side
nl: Links splitsen

note: DLG_SplitCells_Right
en: Split on Right Side
nl: Rechts splitsen

note: DLG_SplitCells_Above
en: Split on Top Side
nl: Boven splitsen

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split on all delimiters except spaces
nl: Splitsen op alle scheidingstekens behalve spaties

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split on all word delimiters including spaces
nl: Splitsen op alle woordscheidingstekens inclusief spaties

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_NOSPACES
en: Split text at commas or tabs
nl: Tekst splitsen op komma's of tabs

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE_ALL
en: Split text at spaces, commas, or tabs
nl: Tekst splitsen op spaties, komma's of tabs

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
nl: Deze cel splitsen

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
nl: Vierkantjeslijst

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
nl: &Stijlen

note: TB_Standard
en: Standard
nl: Standaard

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
nl: Standaard werkbalk

note: DLG_Lists_Star_List STYLE_STARLIST
en: Star List
nl: Ster lijst

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
nl: Begin op:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
nl: Start nieuwe lijst

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
nl: Start sublijst

note: DLG_MarkRevisions_Check2Label
en: Start a new revision
nl: Nieuwe revisie beginnen

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start ne&w revision
nl: Nieu&we revisie beginnen

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_NEW_REVISION
en: Start revision distinct from the current one
nl: Nieuwe revisie beginnen afzonderlijk van de huidige

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
nl: Statistieken:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
nl: Stop de huidige lijst

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
nl: &Doorhalen

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STRIKE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STRIKE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STRIKE DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strike
nl: Doorhalen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STRIKE
en: Strikeout the selection (toggle)
nl: Het geselecteerde doorhalen (omschakelen)

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
nl: St&ijllijst

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
nl: Stijl

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
nl: Stijlnaam -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
nl: Stijlnaam:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type
nl: Stijltype

note: DLG_Styles_ModifyFollowing
en: Style for following paragraph
nl: Stijl voor volgende alinea

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
nl: De stijlnaam kan niet leeg gelaten worden

note: DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
nl: Stijl:

note: DLG_Styles_StylesTitle DLG_Stylist_Styles
en: Styles
nl: Stijlen

note: DLG_Stylist_Title
en: Stylist
nl: Stijllijst

note: FIELD_Document_Subject
en: Subject
nl: Onderwerp

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
nl: Onderwerp:

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
nl: Su&ggesties:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
nl: Alleen voorstellen doen uit het &hoofd-woordenboek

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
nl: Kolom optellen

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
nl: Rij optellen

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
nl: Tabelkolom optellen

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
nl: Tabelrij optellen

note: DLG_MetaData_TAB_Summary
en: Summary
nl: Samenvatting

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
nl: &Speciaal teken

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
nl: Speciaal teken

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
nl: T&abel

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
nl: Tab stop [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
nl: Tab stop positie:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
nl: Tab stops om te wissen:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table
en: Table
nl: Tabel

note: DLG_InsertTable_TableSize_Capital
en: Table Size
nl: Tabel grootte

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
nl: Tabelwerkbalk

note: MENU_LABEL_INSERT_TABLEOFCONTENTS MENU_LABEL_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

note: FIELD_Numbers_TOCListLabel
en: Table of Contents List Label
nl: Label van Inhoudsopgave-lijst

note: FIELD_Numbers_TOCPageNumber
en: Table of Contents Page
nl: Inhoudsopgave-pagina

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table size
nl: Tabelgrootte

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
nl: Tabs en paginanummering

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
nl: Te&kstopmaak

note: DLG_Options_Label_Text
en: Text
nl: Tekst

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
nl: A&chtervoegsel:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
nl: Voorvoe&gsel:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
nl: Tekstuitlijning:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
nl: Tekstvak

note: DLG_Lists_PageFolding
en: Text Folding
nl: Tekst opvouwen

note: DLG_FormatFrame_TextWrapping
en: Text Wrapping
nl: Tekstomloop

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
nl: Tekst en pictogram

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
nl: De geselecteerde marges zijn te groot om op de pagina te passen.

note: DLG_Options_Prompt_YouMustRestart
en: The new user interface language will take effect the next time that you start the application
nl: De nieuwe taal zal de volgende keer dat u het programma opstart actief worden

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
nl: De spellingscontrole is voltooid.

note: MSG_HyperlinkCrossesBoundaries
en: The text to which the hyperlink is to be attached must be within a single paragraph.
nl: De tekst waaraan de hyperlink gekoppeld wordt moet binnen dezelfde alinea liggen

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
nl: De doordeweekse dag

note: DLG_FormatTable_Thickness
en: Thickness:
nl: Dikte:

note: MSG_AfterRestartNew
en: This change will only take effect when you restart AbiWord or create a new document.
nl: Deze wijziging zal pas van kracht worden als u AbiWord herstart of een nieuw document maakt.

note: MSG_HiddenRevisions
en: This document contains revisions which are currently hidden from view. Please see AbiWord documentation for information on working with revisions.
nl: Dit document bevat wijzigingen die op dit moment niet zichtbaar zijn. Bekijkt u de AbiWord documentatie voor informatie omtrend het werken met wijzigingen.

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
nl: Deze alinea representeerd woorden zoals die in uw document eruit zouden kunnen zoen. Plaats, om tekst uit uw document te zien in dit voorbeeld, uw cursor in een document alinea met wat tekst er in en open dan dit dialoog.

note: DLG_Styles_ErrStyleNot
en: This style does not exist 
     so it cannot be modified
nl: Deze stijl bestaat niet 
     en kan daarom niet veranderd worden

note: DLG_Column_Three
en: Three
nl: Drie

note: DLG_Lists_Tick_List STYLE_TICKLIST
en: Tick List
nl: Vinkjes lijst

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
nl: Tijdzone

note: FIELD_Document_Title
en: Title
nl: Titel

note: DLG_ToggleCase_TitleCase
en: Title Case
nl: Titel hoofd-/kleine letters

note: DLG_MetaData_Title_LBL DLG_Image_LblTitle
en: Title:
nl: Titel:

note: DLG_Options_Label_Toolbars
en: Toolbars
nl: Werkbalken

note: TopMarginStatus
en: Top Margin [%s]
nl: Bovenmarge [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_LABEL_FMT_TOPLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_TOPLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_TOPLINE DLG_UFS_ToplineCheck
en: Topline
nl: Bovenlijn

note: DLG_Lists_Triangle_List STYLE_TRIANGLELIST
en: Triangle List
nl: Driehoek Lijst

note: DLG_Column_Two
en: Two
nl: Twee

note: DLG_InsertBookmark_Msg
en: Type a name for the bookmark, or select an existing from the list.
nl: Typ een naam voor de bladwijzer, of selecteer een bestaande uit de lijst.

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
nl: HOOFDLETTERS

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
nl: Onderstrepen

note: MENU_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE
en: Underline the selection (toggle)
nl: Onderstreep het geselecteerde (omschakelen)

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_UNDO
en: Undo
nl: Ongedaan maken

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_UNDO
en: Undo editing
nl: Bewerking ongedaan maken

note: DLG_Lists_Upper_Case_List STYLE_UPPERCASTELIST
en: Upper Case List
nl: Hoofdletter lijst

note: DLG_Lists_Upper_Roman_List STYLE_UPPERROMANLIST
en: Upper Roman List
nl: Romeinse-hoofdletter lijst

note: DLG_Column_RtlOrder
en: Use RTL Order
nl: Gebruik "rechts naar links" volgorde

note: DLG_Options_Label_HebrewContextGlyphs
en: Use glyph shaping for Hebrew
nl: Gebruik symboolvormgeving voor Hebreeuws

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
nl: Gebruiksoppervlak

note: DLG_Options_Label_UILang
en: User Interface Language
nl: Taal van gebruiksoppervlak

note: DLG_Stylist_UserStyles
en: User defined Styles
nl: Eigen stijlen

note: DLG_Tab_Label_Existing
en: User-defined Tabs
nl: Gebruikersgedefiniëerde tabstops

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
nl: Eigen stijlen

note: FIELD_Application_Version DLG_History_Version_Version
en: Version
nl: Versie

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
nl: Beeld

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: View document history
nl: Documentgeschiedenis bekijken

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
nl: Het document bekijken op het volledige scherm

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_1 MENU_STATUSLINE_WINDOW_2 MENU_STATUSLINE_WINDOW_3 MENU_STATUSLINE_WINDOW_4 MENU_STATUSLINE_WINDOW_5 MENU_STATUSLINE_WINDOW_6 MENU_STATUSLINE_WINDOW_7 MENU_STATUSLINE_WINDOW_8 MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: View this document
nl: Dit document bekijken

note: DLG_Options_Label_ViewTooltips
en: View tooltips
nl: Tooltips weergegeven

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
nl: Weergeven...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
nl: Zichtbaar

note: MSG_HyperlinkNoBookmark
en: Warning: the bookmark you provided [%s] does not exist.
nl: Waarschuwing: de opgegeven bladwijzer [%s] bestaat niet.

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_WEB
en: Web Layout
nl: Web lay-out

note: DLG_Styles_LBL_TxtMsg
en: What Hath God Wrought
nl: Wat heeft God geschapen

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
nl: Met achtervoegsel:

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
nl: Aantal woorden

note: DLG_NEW_Tab1
en: Wordprocessing
nl: Tekstverwerking

note: DLG_WordCount_Words_No_Notes
en: Words (no footnotes/endnotes):
nl: Woorden (geen voet- en eindnoten):

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Words in &UPPERCASE
nl: Woorden in &HOOFDLETTERS

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Words with num&bers
nl: Woorden met nu&mmers

note: DLG_WordCount_Words
en: Words:
nl: Woorden:

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
nl: Kon niet schrijven naar het bestand %s.

note: MSG_DefaultDirectionChg
en: You have changed the default direction.
nl: U keeft de standaard richting veranderd.

note: MSG_DirectionModeChg
en: You have changed the direction mode.
nl: U heeft de richtingmodus veranderd.

note: MSG_HyperlinkNoSelection
en: You must select a portion of the document before inserting a hyperlink.
nl: U dient een gedeelte van de tekst te selecteren om een hyperlink in te voegen.

note: DLG_Options_Label_InvalidRangeForAutoSave
en: You should choose a range from 1 to 120 for the auto save frequency
nl: De automatische opslagfrequentie moet een waarde tussen de 1 en de 120 hebben

note: MSG_ConfirmSaveSecondary
en: Your changes will be lost if you don't save them.
nl: Uw wijzigingen zullen verloren gaan als u ze niet opslaat.

note: TOOLBAR_LABEL_ZOOM TOOLBAR_STATUSLINE_ZOOM TOOLBAR_TOOLTIP_ZOOM DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
nl: In- en uitzoomen

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
nl: Zoom naar &100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
nl: Zoom naar 200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
nl: Zoom naar &50%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
nl: Zoom naar &75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
nl: Zoom naar 100%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
nl: Zoom naar 200%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
nl: Zoom naar 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to 75%
nl: Zoom naar 75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
nl: Paginabreedte

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
nl: Hele pagina

note: DLG_ToggleCase_LowerCase
en: lowercase
nl: kleine letters

note: DLG_Options_Label_Minutes
en: minutes
nl: minuten

note: DLG_ToggleCase_ToggleCase
en: tOGGLE cASE
nl: oMKERING lETTERS

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UP_To
en:  to
nl:  naar

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
nl: &Pagina breedte

note: DLG_ULANG_SetLangButton
en: &Set Language
nl: &Taalinstelling

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
nl: &Hele pagina

note: LANG_0
en: (no proofing)
nl: (niet proeflezen)

note: DLG_DocComparison_TestSkipped
en: (test skipped)
nl: (test overgeslagen)

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
nl: Een map in het opgegeven pad bestaat niet.

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_TITLE
en: AbiWord Plugin Manager
nl: AbiWord plug-inbeheer

note: SPELL_CANTLOAD_DLL
en: AbiWord cannot find the spelling file %s.dll
    Please download and install Aspell from http://aspell.net/win32/
nl: AbiWord kan het spellingsbestand %s.dll niet vinden.
    Haal Aspell op van http://aspell.net/win32/ en installeer het.

note: MSG_HistoryPartRestore1
en: AbiWord cannot fully restore version %d of the document because the version information is incomplete.
nl: AbiWord kan versie %d van het document niet volledig herstellen, omdat de versie informatie niet compleet is.

note: MSG_HistoryNoRestore
en: AbiWord cannot restore version %d of the document because the version information is missing.
nl: AbiWord kan versie %d van het document niet herstellen, omdat deversie informatie niet aanwezig is.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
nl: AbiWord: afdrukvoorbeeld

note: DLG_ABOUT_Title
en: About %s
nl: Info over %s

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_ACTIVE
en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

note: LANG_SQ_AL
en: Albanian
nl: Albanees

note: DLG_FOSA_ALL
en: All (*.*)
nl: Alle (*.*)

note: DLG_FOSA_ALLDOCS
en: All Documents
nl: Alle documenten

note: DLG_FOSA_ALLIMAGES
en: All Image Files
nl: Alle afbeelding bestanden

note: DLG_HTMLOPT_ExpAllowAWML
en: Allow extra markup in AWML namespace
nl: Extra opmaak toestaan in AWML namespace

note: LANG_AM_ET
en: Amharic (Ethiopia)
nl: Amharisch (Etheopië)

note: LANG_AR
en: Arabic
nl: Arabisch

note: LANG_AR_EG
en: Arabic (Egypt)
nl: Arabisch (Egypte)

note: LANG_AR_SA
en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Saoedi-Arabië)

note: ENC_ARAB_ISO
en: Arabic, ISO-8859-6
nl: Arabisch, ISO-8859-6

note: ENC_ARAB_MAC
en: Arabic, Macintosh
nl: Arabisch, Macintosh

note: ENC_ARAB_WIN
en: Arabic, Windows Code Page 1256
nl: Arabisch, Windows code pagina 1256

note: LANG_HY_AM
en: Armenian
nl: Armenisch

note: ENC_ARME_ARMSCII
en: Armenian, ARMSCII-8
nl: Armenisch, ARMSCII-8

note: LANG_AS_IN
en: Assamese
nl: Assamitisch

note: LANG_AST_ES
en: Asturian (Spain)
nl: Asturiaans (Spanje)

note: DLG_Options_Label_DirMarkerAfterClosingParenthesis
en: Auto-insert direction markers
nl: Richting markeringen automatisch invoegen

note: DLG_History_Version_AutoRevisioned
en: Auto-revision
nl: Auto-reviseren

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
nl: Automatische herkenning

note: MSG_AutoRevision
en: Autorevision
nl: Automatisch revisies bijhouden

note: DLG_MW_AvailableDocuments
en: Available Documents
nl: Beschikbare documenten

note: DLG_ULANG_AvailableLanguages
en: Available Languages
nl: Beschikbare talen

note: ENC_BALT_ISO
en: Baltic, ISO-8859-4
nl: Baltisch, ISO-8859-4

note: ENC_BALT_WIN
en: Baltic, Windows Code Page 1257
nl: Baltisch, Windows code pagina 1257

note: LANG_EU_ES
en: Basque
nl: Baskisch

note: LANG_BE_BY
en: Belarusian
nl: Belarussisch

note: LANG_BN_IN
en: Bengali
nl: Bengaals

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
nl: Zwart & wit

note: STYLE_BLOCKTEXT
en: Block Text
nl: Bloktekst

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
nl: Vet en schuingedrukt

note: LANG_BR_FR
en: Breton
nl: Bretons

note: MSG_BuildingDoc
en: Building Document:
nl: Opbouwen document:

note: LANG_BG_BG
en: Bulgarian
nl: Bulgaars

note: DLG_Cancel
en: Cancel
nl: Annuleren

note: LANG_CA_ES
en: Catalan
nl: Catalaans

note: ENC_CENT_ISO
en: Central European, ISO-8859-2
nl: Centraal Europees, ISO-8859-2

note: ENC_CENT_MAC
en: Central European, Macintosh
nl: Centraal Europees, Macintosh

note: ENC_CENT_WIN
en: Central European, Windows Code Page 1250
nl: Centraal Europees, Windows code pagina 1250

note: DLG_Options_Label_LangWithKeyboard
en: Change Language when changing keyboard
nl: Verander de taal wanneer het toetsenbord veranderd wordt

note: STYLE_CHAPHEADING
en: Chapter Heading
nl: Hoofdstukkop

note: LANG_ZH_HK
en: Chinese (Hong Kong)
nl: Chinees (Hong Kong)

note: LANG_ZH_CN
en: Chinese (PRC)
nl: Chinees (PRC)

note: LANG_ZH_SG
en: Chinese (Singapore)
nl: Chinees (Singapore)

note: LANG_ZH_TW
en: Chinese (Taiwan)
nl: Chinees (Taiwan)

note: ENC_CHSI_EUC
en: Chinese Simplified, EUC-CN (GB2312)
nl: Chinees vereenvoudigd, EUC-CN (GB2312)

note: ENC_CHSI_GB
en: Chinese Simplified, GB_2312-80
nl: Chinees vereenvoudigd, GB_2312-80

note: ENC_CHSI_HZ
en: Chinese Simplified, HZ
nl: Chinees vereenvoudigd, HZ

note: ENC_CHSI_WIN
en: Chinese Simplified, Windows Code Page 936
nl: Chinees vereenvoudigd, Windows codepagina 936

note: ENC_CHTR_BIG5
en: Chinese Traditional, BIG5
nl: Chinees Traditioneel, BIG5

note: ENC_CHTR_BIG5HKSCS
en: Chinese Traditional, BIG5-HKSCS
nl: Chinees Traditioneel, BIG5-HKSCS

note: ENC_CHTR_EUC
en: Chinese Traditional, EUC-TW
nl: Chinees Traditioneel, EUC-TW

note: ENC_CHTR_WIN
en: Chinese Traditional, Windows Code Page 950
nl: Chinees Traditioneel, Windows code pagina 950

note: DLG_LISTDOCS_Heading1
en: Choose document from the list:
nl: Kies een document uit de lijst:

note: TB_ClearBackground
en: Clear Background
nl: Achtergrond wissen

note: DLG_CLIPART_Title
en: Clip Art
nl: Clip-art

note: DLG_CLIPART_Error
en: Clip Art could not be loaded
nl: Clip-art inladen is mislukt

note: DLG_Close
en: Close
nl: Sluiten

note: DLG_Exit_CloseWithoutSaving
en: Close &Without Saving
nl: Nie&t opslaan

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
nl: Samenvoegen

note: DLG_UP_Color
en: Color
nl: Kleur

note: DLG_Compare
en: Compare
nl: Vergelijken

note: DLG_DocComparison_Content
en: Content:
nl: Inhoud:

note: STYLE_TOCHEADING1
en: Contents 1
nl: Inhoud 1

note: STYLE_TOCHEADING2
en: Contents 2
nl: Inhoud 2

note: STYLE_TOCHEADING3
en: Contents 3
nl: Inhoud 3

note: STYLE_TOCHEADING4
en: Contents 4
nl: Inhoud 4

note: STYLE_TOCHEADING
en: Contents Header
nl: Inhoudskop

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
nl: Kopieën:

note: LANG_COP_EG
en: Coptic
nl: Koptisch

note: LANG_KW_GB
en: Cornish
nl: Cornisch

note: LANG_CO_FR
en: Corsican
nl: Corsikaans

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_LOAD
en: Could not activate/load plugin
nl: Kan de plugin niet activeren/laden

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_UNLOAD
en: Could not deactivate plugin
nl: Kan de plugin niet deactiveren

note: SPELL_CANTLOAD_DICT
en: Could not load the dictionary for the %s language
nl: Kan het woordenboek niet laden voor de taal %s

note: DLG_History_Version_Started
en: Created
nl: Gemaakt

note: DLG_History_Created
en: Created:
nl: Gemaakt:

note: LANG_HR_HR
en: Croatian
nl: Kroatisch

note: ENC_CROA_MAC
en: Croatian, Macintosh
nl: Kroatisch, Macintosh

note: ENC_CYRL_ISO
en: Cyrillic, ISO-8859-5
nl: Cyrillisch, ISO-8859-5

note: ENC_CYRL_KOI
en: Cyrillic, KOI8-R
nl: Cyrillisch, KOI8-R

note: ENC_CYRL_MAC
en: Cyrillic, Macintosh
nl: Cyrillisch, Macintosh

note: ENC_CYRL_WIN
en: Cyrillic, Windows Code Page 1251
nl: Cyrillisch, Windows code pagina 1251

note: LANG_CS_CZ
en: Czech
nl: Tsjechisch

note: LANG_DA_DK
en: Danish
nl: Deens

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE_ALL
en: Deactivate all plugins
nl: Alle plugins deactiveren

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE
en: Deactivate plugin
nl: Plugin deactiveren

note: DLG_HTMLOPT_ExpDeclareXML
en: Declare as XML (version 1.0)
nl: Declareren als XML (versie 1.0)

note: DLG_ULANG_DefaultLangLabel
en: Default language:
nl: Standaardtaal:

note: DLG_Image_Placement
en: Define Image Placement
nl: Afbeeldingsplaatsing definiëren

note: DLG_Image_TextWrapping
en: Define Text Wrapping
nl: Tekstomloop definiëren

note: DLG_Remove_Icon
en: Do you want to remove this icon from the toolbar?
nl: Wilt u dit pictogram verwijderen van de werkbalk?

note: DLG_DocComparison_WindowLabel
en: Document Comparison
nl: Documentvergelijking

note: DLG_History_DocumentDetails
en: Document Details
nl: Document-details

note: DLG_History_WindowLabel
en: Document History
nl: Documentgeschiedenis

note: DLG_History_Path
en: Document name:
nl: Documentnaam:

note: DLG_DocComparison_DocsCompared
en: Documents compared
nl: Documenten vergeleken

note: LANG_NL_NL
en: Dutch (Netherlands)
nl: Nederlands

note: DLG_History_EditTime
en: Editing time:
nl: Bewerkingstijd:

note: DLG_UFS_EffectsFrameLabel
en: Effects
nl: Effecten

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedCSS
en: Embed (CSS) style sheet
nl: (CSS) Style Sheet opnemen

note: DLG_UP_EmbedFonts
en: Embed Fonts
nl: Lettertypen opnemen

note: DLG_HTMLOPT_ExpEmbedImages
en: Embed images in URLs (Base64-encoded)
nl: Afbeeldingen in URLs opnemen (Base64-gecodeerd)

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
nl: Codering:

note: STYLE_ENDREFERENCE
en: Endnote Reference
nl: Eindnootverwijzing

note: STYLE_ENDTEXT
en: Endnote Text
nl: Eindnoottekst

note: LANG_EN_AU
en: English (Australia)
nl: Engels (Australië)

note: LANG_EN_CA
en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

note: LANG_EN_IE
en: English (Ireland)
nl: Engels (Ierland)

note: LANG_EN_NZ
en: English (New Zealand)
nl: Engels (Nieuw Zeeland)

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
nl: Engels (Zuid Afrika)

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
nl: Engels (UK)

note: LANG_EN_US
en: English (US)
nl: Engels (US)

note: DLG_Password_Title
en: Enter Password
nl: Wachtwoord invoeren

note: LANG_ET
en: Estonian
nl: Estisch

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
nl: Bestand exporteren

note: DLG_HTMLOPT_ExpIs4
en: Export as HTML 4.01
nl: Exporteren als HTML 4.01

note: DLG_HTMLOPT_ExpAbiWebDoc
en: Export with PHP instructions
nl: Exporteren met PHP instructies

note: LANG_FA_IR
en: Farsi
nl: Perzisch

note: DLG_UP_File
en: File
nl: Bestand

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
nl: Het bestand bestaat al. Wilt u het bestand '%s' overschrijven?

note: DLG_FOSA_RecordToFileLabel
en: File to record editing:
nl: Bestand om bewerking in op te nemen:

note: DLG_FOSA_ReplayFromFileLabel
en: File to replay editing:
nl: Bestand om bewerking af te spelen:

note: LANG_FI_FI
en: Finnish
nl: Fins

note: LANG_NL_BE
en: Flemish (Belgium)
nl: Vlaams (België)

note: STYLE_FOOTREFERENCE
en: Footnote Reference
nl: Voetnootverwijzing

note: STYLE_FOOTTEXT
en: Footnote Text
nl: Voetnoottekst

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
nl: Frans (België)

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
nl: Frans (Zwitserland)

note: LANG_FY_NL
en: Frisian
nl: Fries

note: DLG_UP_From
en: From:
nl: Van:

note: LANG_GL
en: Galician (Galego)
nl: Galiciaans (Galego)

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
nl: Georgisch

note: ENC_GEOR_ACADEMY
en: Georgian, Academy
nl: Georgisch, Academisch

note: ENC_GEOR_PS
en: Georgian, PS
nl: Georgisch, PS

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
nl: Duits (Oostenrijk)

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
nl: Duits (Zwitserland)

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
nl: Grijswaarden

note: LANG_EL_GR
en: Greek
nl: Grieks

note: ENC_GREE_ISO
en: Greek, ISO-8859-7
nl: Grieks, ISO-8859-7

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
nl: Grieks, Macintosh

note: ENC_GREE_WIN
en: Greek, Windows Code Page 1253
nl: Grieks, Windows code pagina 1253

note: DLG_HTMLOPT_ExpTitle
en: HTML Export Options
nl: HTML export opties

note: LANG_HA_NE
en: Hausa (Niger)
nl: Haussa (Niger)

note: LANG_HA_NG
en: Hausa (Nigeria)
nl: Haussa (Nigeria)

note: LANG_HAW_US
en: Hawaiian
nl: Hawaiïsch

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
nl: Kop 1

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
nl: Kop 2

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
nl: Kop 3

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
nl: Kop 4

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

note: ENC_HEBR_ISO
en: Hebrew, ISO-8859-8
nl: Hebreeuws, ISO-8859-8

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
nl: Hebreeuws, Macintosh

note: ENC_HEBR_WIN
en: Hebrew, Windows Code Page 1255
nl: Hebreews, Windows code pagina 1255

note: DLG_Image_Height
en: Height:
nl: Hoogte:

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
nl: Hoogte:

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
nl: Verborgen

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
nl: Achtergrondkleur

note: LANG_HU_HU
en: Hungarian
nl: Hongaars

note: LANG_IS_IS
en: Icelandic
nl: IJslands

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
nl: IJslands, Macintosh

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
nl: Kenmerk:

note: DLG_Image_Title
en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

note: DLG_Image_WrappedNone
en: Image floats above text
nl: Afbeelding zweeft boven de tekst

note: DLG_Image_InLine
en: Image placed in-line (no text wrapping)
nl: Afbeelding middenin geplaatst (geen tekstomloop)

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
nl: Bestand importeren

note: MSG_ImportingDoc
en: Importing Document...
nl: Importeren van document...

note: LANG_ID_ID
en: Indonesian
nl: Indonesisch

note: XIM_Methods
en: Input Methods
nl: Invoermethoden

note: DLG_FOSA_InsertObject
en: Insert Embeddable Object
nl: Inbedbaar object invoegen

note: DLG_FOSA_FileInsertObject
en: Insert Embeddable Object file:
nl: Inbedbaar object-bestand invoegen:

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
nl: Bestand invoegen

note: DLG_FOSA_InsertMath
en: Insert Math File
nl: Math-bestand invoegen

note: DLG_FOSA_FileInsertMath
en: Insert MathML file:
nl: MathML-bestand invoegen:

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
nl: Nieuwe tabel invoegen

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
nl: Afbeelding invoegen

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
nl: Speciaal teken invoegen

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
nl: Nieuwe plugin installeren

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
nl: Ongeldig pad opgegeven.

note: LANG_GA_IE
en: Irish
nl: Iers

note: LANG_IT_IT
en: Italian (Italy)
nl: Italiaans (Italië)

note: LANG_JA_JP
en: Japanese
nl: Japans

note: ENC_JAPN_EUC
en: Japanese, EUC-JP
nl: Japans, EUC-JP

note: ENC_JAPN_ISO
en: Japanese, ISO-2022-JP
nl: Japans, ISO-2022-JP

note: ENC_JAPN_SJIS
en: Japanese, Shift-JIS
nl: Japans, Shift-JIS

note: ENC_JAPN_WIN
en: Japanese, Windows Code Page 932
nl: Japans, Windows code pagina 932

note: LANG_KN_IN
en: Kannada
nl: Kanarees

note: LANG_KO_KR LANG_KO
en: Korean
nl: Koreaans

note: ENC_KORE_EUC
en: Korean, EUC-KR
nl: Koreaans, EUC-KR

note: ENC_KORE_JOHAB
en: Korean, Johab
nl: Koreaans, Johab

note: ENC_KORE_KSC
en: Korean, KSC_5601
nl: Koreaans, KSC_5601

note: ENC_KORE_WIN
en: Korean, Windows Code Page 949
nl: Koreaans, Windows code pagina 949

note: LANG_KU
en: Kurdish
nl: Koerdisch

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
nl: Laatste keer opgeslagen:

note: LANG_LA_IT
en: Latin (Renaissance)
nl: Latijn (Renaissance)

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
nl: Letlands

note: LANG_LT_LT
en: Lithuanian
nl: Litouws

note: DLG_CLIPART_Loading
en: Loading Clip Art
nl: Clip-art inladen

note: LANG_MK
en: Macedonian
nl: Macedonisch

note: DLG_ULANG_DefaultLangChkbox
en: Make default for document
nl: Standaard maken voor document

note: LANG_MH_MH
en: Marshallese (Marshall Islands)
nl: Marshallese (Marshall-eilanden)

note: LANG_MH_NR
en: Marshallese (Nauru)
nl: Marshallees (Nauru)

note: DLG_Merge
en: Merge
nl: Samenvoegen

note: LANG_MN_MN
en: Mongolian
nl: Mongools

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NAME
en: Name:
nl: Naam:

note: DLG_QNXMB_No
en: No
nl: Nee

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
nl: Geen afbeelding

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NONE_SELECTED
en: No plugin selected
nl: Geen plug-in geselecteerd

note: STYLE_NORMAL
en: Normal
nl: Normaal

note: LANG_NB_NO
en: Norwegian Bokmal
nl: Noors Bokmål

note: LANG_NN_NO
en: Norwegian Nynorsk
nl: Noors Nynorsk

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NOT_AVAILABLE
en: Not available
nl: Niet beschikbaar

note: STYLE_NUMHEAD1
en: Numbered Heading 1
nl: Genummerde kop 1

note: STYLE_NUMHEAD2
en: Numbered Heading 2
nl: Genummerde kop 2

note: STYLE_NUMHEAD3
en: Numbered Heading 3
nl: Genummerde kop 3

note: LANG_OC_FR
en: Occitan
nl: Occitaans

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
nl: Bestand openen

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
nl: Bestand openen als formaat:

note: DLG_LISTDOCS_Title
en: Opened Documents
nl: Geopende documenten

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
nl: Overige...

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
nl: P&ercentage:

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
nl: Paginabreedte

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
nl: Paginabereik:

note: DLG_Password_Password
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: STYLE_PLAIN_TEXT
en: Plain Text
nl: Platte tekst

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DETAILS
en: Plugin Details:
nl: Plug-indetails:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_LIST
en: Plugin List
nl: Plug-inlijst

note: LANG_PL_PL
en: Polish
nl: Pools

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazilië)

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Protugal)

note: DLG_Image_PlaceColumn
en: Position relative to its Column
nl: Positie relatief aan zijn kolom

note: DLG_Image_PlacePage
en: Position relative to its Page
nl: Positie relatief aan zijn pagina

note: DLG_Image_PlaceParagraph
en: Position relative to nearest paragraph
nl: Positie relatief aan dichtstbijzijnde alinea

note: DLG_Image_Aspect
en: Preserve aspect ratio
nl: Verhoudingen behouden

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
nl: Voorbeeldafbeelding

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
nl: Afdrukken naar bestand

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
nl: Bestand afdrukken als type:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
nl: Afdrukken in:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
nl: Afdrukken naar:

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
nl: Afdrukopdracht:

note: LANG_PA_IN
en: Punjabi (Gurmukhi)
nl: Panjabi (Gurmukhi)

note: LANG_PA_PK
en: Punjabi (Shahmukhi)
nl: Panjabi (Shahmukhi)

note: DLG_FOSA_RecordToFileTitle
en: Record Editing to File
nl: Bewerking opnemen naar bestand

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
nl: Normaal

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
nl: Relatie:

note: DLG_FOSA_ReplayFromFileTitle
en: Replay Editing from File
nl: Bewerking afspelen van bestand

note: DLG_Restore
en: Restore
nl: Herstellen

note: DLG_HTMLOPT_ExpRestore
en: Restore Settings
nl: Instellingen terugzetten

note: DLG_DocComparison_Results
en: Results
nl: Resultaten

note: LANG_RO_RO
en: Romanian
nl: Roemeens

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
nl: Roemeens, Macintosh

note: LANG_RU_RU
en: Russian (Russia)
nl: Russisch (Rusland)

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
nl: Voorbeeld

note: LANG_SC_IT
en: Sardinian
nl: Sardisch

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
nl: Bestand opslaan als

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
nl: Bestand opslaan als type:

note: STYLE_SECTHEADING
en: Section Heading
nl: Sectiekop

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
nl: Codering selecteren:

note: DLG_HTMLOPT_ExpLabel
en: Select HTML export options:
nl: Selecteer HTML exportopties:

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
nl: Selecteer taal:

note: LANG_SR
en: Serbian
nl: Servisch

note: DLG_Image_ImageDesc
en: Set Image Name
nl: Afbeeldingsnaam instellen

note: DLG_Image_ImageSize
en: Set Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte instellen

note: DLG_ULANG_LangTitle
en: Set Language
nl: Taal instellen

note: DLG_UFS_TransparencyCheck
en: Set no Highlight Color
nl: Geen achtergrondkleur instellen

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
nl: Grootte:

note: LANG_SK_SK
en: Slovak
nl: Slowaaks

note: LANG_SL_SI
en: Slovenian
nl: Sloveens

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

note: DLG_Image_SquareWrap
en: Square text wrapping
nl: Vierkante tekstomloop

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
nl: Stijlen:

note: LANG_SV_SE
en: Swedish
nl: Zweeds

note: TB_Font_Symbol
en: Symbols
nl: Symbolen

note: LANG_SYR
en: Syriac
nl: Aramees (Oudsyrisch)

note: DLG_UFS_ColorTab
en: Text Color
nl: Tekstkleur

note: DLG_Image_WrappedBoth
en: Text wrapped on both sides of the Image
nl: Tekstomloop aan beide kanten van de afbeelding

note: DLG_Image_WrappedLeft
en: Text wrapped to the Left of the Image
nl: Tekstomloop aan linkerkant van de afbeelding

note: DLG_Image_WrappedRight
en: Text wrapped to the Right of the Image
nl: Tekstomloop aan rechterkant van de afbeelding

note: LANG_TH_TH
en: Thai
nl: Thais

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
nl: Thais, Macintosh

note: ENC_THAI_TIS
en: Thai, TIS-620
nl: Thais, TIS-620

note: ENC_THAI_WIN
en: Thai, Windows Code Page 874
nl: Thais, Windows code pagina 874

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
nl: De map '%s' is schrijfbeveiligd.

note: MSG_HistoryPartRestore2
en: The nearest version that can be restored fully is %d. Would you like to restore this version instead? To partially restore version %d press No.
nl: De dichtstbijzijnde versie welke volledig hersteld kan worden is %d. Wilt u deze versie herstellen? Kies Nee om gedeeltelijk versie %d te herstellen.

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
nl: De print opdracht is ongeldig.

note: MSG_NoUndo
en: This operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
nl: Deze bewerking kan niet ongedaan gemaakt worden. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

note: DLG_Image_TightWrap
en: Tight text wrapping
nl: Strakke tekstomloop

note: MSG_HistoryPartRestore3
en: To continue anyway, press OK.
nl: Kies OK om toch door te gaan.

note: MSG_HistoryPartRestore4
en: To quit the restoration attempt, press Cancel.
nl: Kies Annuleren om de herstelpoging te stoppen.

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
nl: Turks

note: ENC_TURK_ISO
en: Turkish, ISO-8859-9
nl: Turks, ISO-8859-9

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
nl: Turks, Macintosh

note: ENC_TURK_WIN
en: Turkish, Windows Code Page 1254
nl: Turks, Windows code pagina 1254

note: DLG_Image_WrapType
en: Type of text wrapping
nl: Type tekstomloop

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
nl: Oekraïens

note: ENC_UKRA_KOI
en: Ukrainian, KOI8-U
nl: Oekraïens, KOI8-U

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
nl: Oekraïens, Macintosh

note: ENC_UNIC_UTF_32LE
en: Unicode UTF-32 Little Endian
nl: Unicode UTF-32 Litte Endian

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
nl: Naamloos%d

note: DLG_Update
en: Update
nl: Verversen

note: LANG_UR
en: Urdu
nl: Oerdoe

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
nl: Uzbeeks

note: DLG_History_List_Title
en: Version history
nl: Versiegeschiedenis

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
nl: Versie:

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
nl: Viatnamees

note: ENC_VIET_TCVN
en: Vietnamese, TCVN
nl: Vietnamees, TCVN

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
nl: Vietnamees, VISCII

note: ENC_VIET_WIN
en: Vietnamese, Windows Code Page 1258
nl: Vietnamees, Windows code pagina 1258

note: DLG_MW_MoreWindows
en: View Document
nl: Document bekijken

note: DLG_MW_Activate
en: View:
nl: Beeld:

note: ENC_US_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 437
nl: West-Europees, Windows codepagina 437

note: ENC_MLNG_DOS
en: Western European, DOS/Windows Code Page 850
nl: West-Europees, Windows codepagina 850

note: ENC_WEST_HP
en: Western European, HP
nl: West Europees, HP

note: ENC_WEST_ISO
en: Western European, ISO-8859-1
nl: West Europees, ISO-8859-1

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
nl: West-Europees, Macintosh

note: ENC_WEST_NXT
en: Western European, NeXT
nl: West-Europees, NeXT

note: ENC_WEST_WIN
en: Western European, Windows Code Page 1252
nl: West-Europees, Windows code pagina 1252

note: TB_Zoom_WholePage
en: Whole Page
nl: Hele pagina

note: DLG_Image_Width
en: Width:
nl: Breedte:

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
nl: Breedte:

note: DLG_QNXMB_Yes
en: Yes
nl: Ja

note: LANG_YI
en: Yiddish
nl: Jiddisch

note: MSG_HistoryConfirmSave
en: You have to save changes to document %s before proceeding. Save now?
nl: U dient de veranderingen in document %s op te slaan voordat u door kunt gaan. Nu opslaan?

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
nl: Inzoomen naar

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
nl: _Nee

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
nl: _Ja

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
nl: verschillend

note: DLG_DocComparison_DivergingPos
en: diverging after document position %d
nl: splitsing na document positie %d

note: DLG_DocComparison_Diverging
en: diverging after version %d of %s
nl: splitsing na versie %d van %s

note: DLG_DocComparison_Identical
en: identical
nl: identiek

note: DLG_Unit_points
en: points
nl: punten

note: DLG_DocComparison_Siblings
en: siblings
nl: verwanten

note: DLG_DocComparison_Unrelated
en: unrelated
nl: niet gerelateerd
